Inicjatorka i twórczyni ArtPrzestrzeni.

Z miłości i pasji tancerka i performerka. Jestem związana z tańcem od dziecka (m.in. taniec towarzyski, salsa, taniec orientalny, latino, tango argentyńskie, flamenco). Od kilku lat zachwycona tańcem intuicyjnym, spontanicznym, autentycznym, którego tajniki z pasją studiuję, doświadczam na sobie i prowadzę liczne warsztaty pracy z ciałem. Pasjonatka rozwoju osobistego, teatru, śpiewu, gry na instrumentach terapeutycznych. 5 lat na scenie Wędrującego Teatru Kobiet, gdzie śpiewałam, tańczyłam, współtworzyłam choreografie i performance.

Arteterapeutka (Studia Podyplomowe AHE Łódź), instruktorka tańca terapeutycznego ATT Kraków), pedagożka (studia magisterskie UŚ), oligofrenopedagog (Studia Podyplomowe WSP), nauczycielka dyplomowana, terapeutka dziecięca. Absolwentka kursu I i II stopnia masażu dźwiękiem misami dźwiękowymi. Obecnie w trakcie certyfikowanej Szkoły Trenerów w Meritum. Autorka i realizatorka projektów arteterapeutycznych i programu własnego: „Ruch i elementy choreoterapii w pracy z dziećmi z autyzmem”, oraz projektu „Współdziałam, współtworzę, doświadczam radości”. Realizatorka projektu EFS: „Słoneczne Przedszkola” -Arteterapia z choreoterapią – 300 przeprowadzonych sesji arteterapeutycznych z dziećmi. Realizatorka licznych projektów teatralnych (autorskie scenariusze, choreografie, scenografie i reżyseria przedstawień z udziałem dzieci). Trenerka szkoleń i warsztatów- (treningi redukcji stresu, komunikacja, emocje, profilaktyka uzależnień).
Posiadam 20-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i osobami dorosłymi jako pedagożka, nauczycielka, terapeutka i arteterapeutka.

Prowadzę zajęcia zarówno z dziećmi (arteterapia, choreoterapia, muzykoterapia, projekty teatralne, animacje, terapia pedagogiczna), a także z osobami dorosłymi (taniec intuicyjny, warsztaty rozwoju osobistego poprzez ruch i taniec) oraz szkolenia dla specjalistów z zakresu arteterapii i choreoterapii. W 2021 roku przeprowadziłam: 350 godzin sesji arteterapeutycznych wśród dzieci i młodzieży, 150 godzin treningów profilaktycznych, 200 godzin tańca intuicyjnego i terapeutycznego wśród osób dorosłych.

W swojej ArtPrzestrzeni tańczę spontanicznie w bliskim kontakcie z przyrodą, tworzę Performance, gram na bębnie djembe, prowadzę warsztaty pracy z ciałem, tańca intuicyjnego, tańca terapeutycznego i sesje indywidualne.

Metody, które wykorzystuję w pracy to: Ruch rozwijający W. Sherborne, gimnastyka twórcza Labana, improwizacje taneczne, rytuały terapeutyczne A.Halprin, terapeutyczny teatr tańca, performance, tańce żywiołów, czakra dance, improwizacja w kontakcie, tańce w kręgu, tańce integracyjne, taniec spontaniczny i intuicyjny, taniec z rekwizytem, zajęcia taneczne (elementy tańca orientalnego, latino, afro, salsy, hula, flamenco), muzykoterapia (koncerty relaksacyjne z wykorzystaniem instrumentów terapeutycznych - misy kryształowe, misy tybetańskie, gong, dzwonki koshi, dzwonki tinksze, bęben szamański, bębny djembe, masaż dźwiękiem), techniki relaksacyjne, arteterapia (rysunek, malunek, rzeźba), terapia zajęciowa (ceramika, rękodzieło artystyczne, florystyka), teatroterapia.

Zapraszam Cię do tworzenia wspólnej przestrzeni. ArtPrzestrzeni.

"Niezmiennie jest we mnie potrzeba Przestrzeni.
Przestrzeni Wolności.
Wolności do Bycia Sobą.
Twórczą, spontaniczną i pełną ekspresji.
Art Przestrzeń to moja Wolność. Moja droga..."