Inicjatorka i twórczyni ArtPrzestrzeni.

Z miłości i pasji tancerka i performerka. Jestem związana z tańcem od dziecka (m.in. taniec towarzyski, salsa, taniec orientalny, latino, tango argentyńskie, flamenco). Od kilku lat zachwycona tańcem intuicyjnym, spontanicznym, autentycznym, którego tajniki z pasją studiuję, doświadczam na sobie i prowadzę liczne warsztaty pracy z ciałem. Pasjonatka rozwoju osobistego, teatru, śpiewu, gry na instrumentach terapeutycznych. 5 lat na scenie Wędrującego Teatru Kobiet, gdzie śpiewałam, tańczyłam, współtworzyłam choreografie i performance.

Arteterapeutka (Studia Podyplomowe AHE Łódź), instruktorka tańca terapeutycznego ATT Kraków), pedagożka (studia magisterskie UŚ), oligofrenopedagog (Studia Podyplomowe WSP), nauczycielka dyplomowana, terapeutka dziecięca. Autorka i realizatorka projektów arteterapeutycznych i programu własnego: „Ruch i elementy choreoterapii w pracy z dziećmi z autyzmem”, oraz projektu „Współdziałam, współtworzę, doświadczam radości”. Realizatorka projektu EFS: „Słoneczne Przedszkola” -Arteterapia z choreoterapią – 300 przeprowadzonych sesji arteterapeutycznych z dziećmi. Realizatorka licznych projektów teatralnych (autorskie scenariusze, choreografie, scenografie i reżyseria przedstawień z udziałem dzieci).
Posiadam 18-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i osobami dorosłymi jako pedagożka, nauczycielka, terapeutka i arteterapeutka.

Prowadzę zajęcia zarówno z dziećmi (arteterapia, choreoterapia, muzykoterapia, projekty teatralne, animacje, terapia pedagogiczna), a także z osobami dorosłymi (taniec intuicyjny, warsztaty rozwoju osobistego poprzez ruch i taniec) oraz szkolenia dla specjalistów z zakresu arteterapii i choreoterapii.

W swojej ArtPrzestrzeni tańczę spontanicznie w bliskim kontakcie z przyrodą, tworzę Performance, gram na bębnie djembe, prowadzę warsztaty pracy z ciałem, tańca intuicyjnego i sesje indywidualne.

Metody, które wykorzystuję w pracy to: Ruch rozwijający W. Sherborne, gimnastyka twórcza Labana, improwizacja taneczna D.Kapperta, rytuały terapeutyczne A.Halprin, elementy 5rytmów, terapeutyczny teatr tańca, performance, tańce żywiołów, improwizacja w kontakcie, tańce w kręgu, tańce integracyjne, taniec spontaniczny i intuicyjny, taniec z rekwizytem, zajęcia taneczne (elementy tańca orientalnego, latino, afro, salsy, hula, flamenco), muzykoterapia (koncerty relaksacyjne z wykorzystaniem instrumentów terapeutycznych, gra na bębnie djembe, masaż dźwiękiem), techniki relaksacyjne, arteterapia (rysunek, malunek, rzeźba), terapia zajęciowa (ceramika, rękodzieło artystyczne, florystyka), teatroterapia, drama.

W wolnych chwilach uwielbiam spędzać czas z córką, chodzić po górach, jeździć na nartach, żeglować, jeździć konno, tańczyć na lodzie, pływać, wchodzić na drzewo i patrzeć w niebo, leżeć w trawie, chodzić boso (też po trawie:), czytać, tworzyć rękodzieło i bukiety z kwiatów.

Uwielbiam las, Uwielbiam morze. Przestrzeń. Wolność. Wiatr. Lekkość. Przepływ. Flow. I lody miętowe z czekoladą:)

Kocham życie!

"Niezmiennie jest we mnie potrzeba Przestrzeni.
Przestrzeni Wolności.
Wolności do Bycia Sobą.
Twórczą, spontaniczną i pełną ekspresji.
Art Przestrzeń to moja Wolność. Moja droga..."